מחירים נוחים   |   המלצות רבות   |   שירות ללא תחרות 

ניקיון בניינים

ניקיון בניינים

החלטתם להסתייע בשירות של חברה המבצעת ניקיון בניינים? אתם עתידים לשדרג את איכות חייכם ולזכות במרחב ציבורי נעים ונקי שישרת את כלל הדיירים בבניין המגורים שלכם. חברת ניקיון מרכז הפוליש והניקיון מומחית בניקיון בניינים, כך שאתם יכולים להיות בטוחים כי הבניין שלכם יתוחזק כהלכה ונבטיח לכם סביבת מחייה נעימה. הצוות שלנו מוכן, אוחז בחומרי הניקיון ומוכן להגיע עד אליכם! אילו חלקים בבניין נוכל לנקות עבורכם?

לובי הכניסה

החלל הראשון אליו אתם מגיעים בסוף יום העבודה שלכם הוא לובי הכניסה. הרי שמדובר על כייף גדול בעת שנכנסים אל חלל נקי ומזמין. בלובי שלכם עוברים כל יום עשרות ועד מאות אנשים – החל מדיירי הבניין, דרך אורחים של דיירים ועד אנשי שירות שונים. המשמעות היא שישנם עשרות צעדים ביום על רצפת הלובי שלכם המגיעים ממדרכות הרחוב, כך שחשוב להקפיד על תחזוקה שוטפת של ניקיון. ניקיון בניינים הוא ניקיון שעתיד להשפיע על רבים, ועל כן אנו רואים בכך אחריות גדולה ומקפידים להעניק ניקיון בלתי מתפשר עם שירות עילית.

חדר המדרגות והמעלית

בדרך אל דירתכם את עוברים או בחדר המדרגות או במעלית המשותפת. חשוב מאד להקפיד על שניהם יחד נקיים, ולאפשר לכם להנות מהם כשהם נקיים ומזמינים. ניקיון בניינים עבור רבים הוא בראש ובראשונה חדר המדרגות והמעלית, שכן נעשה בהם שימוש בתדירות גבוהה ועל כן חשוב לתחזק אותם בניקיון יסודי. חברת "מרכז הפוליש והניקיון" משתמשת בחומרי ניקוי איכותיים וריחניים, שמבטיחים לכם גם ניטרול חיידקים שונים וגם ניחוח נעים בחלל המשותף לכולכם. גם עלייה קצרה במעלית, או דילוג קליל במדרגות – צריכים להיות לכם נעימים.

חדר האשפה

לעתים מדובר על הדבר האחרון שחושבים עליו בעת שמדובר על ניקיון בניינים, אך חשוב מאד גם לתחזק את חדרי האשפה ולדאוג לניקיון שלהם. העובדה כי נזרקת בחדר זה פסולת רבה אינה אומרת כי עליכם להגיע אל חלל מלוכלך בכל עת שתרצו לזרוק את האשפה שלכם. "מרכז הפוליש והניקיון" יעניקו לכם את האפשרות להשתמש בחדר האשפה שלכם מבלי לחשוש מריחות לא נעימים. בכל עת שנגיע לנקות את הבניין שלכם, גם חדר האשפה ינוקה כהלכה.

על ניקיון לא מתפשרים

המון אנשים רגישים לריחות לא נעימים ולחללים לא נקיים. כאשר מדובר על חלל ציבורי, כמו בניין המגורים שלכם, הרי שהסבירות ללכלוך ואי ניקיון עולה בעקבות התנועה הרבה בבניין. כעת, תוכלו לחבור יחד כל דיירי הבניין במטרה להבטיח לעצמכם סביבת מחייה נעימה ונקייה שתתבצע על ידי חברת ניקיון מנוסה ומקצועית – "מרכז הפוליש והניקיון". הצרכים שלכם עומדים לפני הכל, כך שאנו מתאימים את עצמנו אליכם: החל מתדירות הביקור אצלכם בבניין, דרך מספר המנקים שיגיעו וכלה באיזורים בהם תרצו שנתמקד בניקיון. מה שבטוח – בניין נקי הוא מפתח לשכנות טובה.

תוכן עניינים

להצעת מחיר השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

או התקשרו אלינו ישירות בטלפון:
× מחפש הצעת מחיר מהירה?
דילוג לתוכן