מחירים נוחים   |   המלצות רבות   |   שירות ללא תחרות 

ליטוש מדרגות


ליטוש מדרגות נותן מראה נקי, חדיש ויוקרתי

האם המדרגות בבית או בבניין נראות שחוקות ומלוכלכות והצטברו עליהן כתמים הצורמים לעין? אם כן, כדאי להזמין את חברת מרכז הפוליש והניקיון המתמחה בין היתר גם בליטוש מדרגות. חשוב לדעת כי מדרגות מעצם טבען חשופות לשחיקה גבוהה ולבלאי. כמו כן, קשה לשמור על ניקיון איכותי לאורך זמן של המדרגות ולעיתים מנקים אותן בחומרים לא נכונים הגורמים נזק למדרגות, להופעת כתמים ולהיווצרות סדקים. באמצעות ליטוש מדרגות ניתן לשחזר את האבן או השיש ולהעניק למדרגות מראה נקי, חדיש, מרענן, יוקרתי ומבריק לאורך זמן.

להצעות מחיר ופרטים נוספים צור קשר – 054-9118018


בית לאחר ליטוש מדרגות

תמונה של בית לאחר ליטוש מדרגות


ליטוש מדרגות בדיסק יהלום

חברת מרכז הפוליש והניקיון מציעה ניסיון עשיר וידע רב בחידוש כל סוגי המדרגות, בבית, בחדרי מדרגות של מגדלי מגורים ובנייני ליטוש מדרגות בדיסק יהלוםמשרדים, במבנים מסחריים כמו קניונים ומרכזי מסחר ועוד. צוות החברה המיומן מאבחן במקצועיות את סוג האבן או השיש ובהתאם לרמת הלכלוך והסדקים מציע את שיטת הליטוש הנכונה והמתאימה ביותר. ליטוש מדרגות ניתן לבצע בעזרת כריות יהלום להסרת השכבה העליונה בה נמצאים הסדקים והכתמים הצורמים לעין שהצטברו לאורך השנים או באמצעות דיסק יהלום החודר לשכבות עמוקות יותר, ולכן מתאים לחידוש מדרגות ישנות ושרופות שצברו לכלוך רב ובלאי גבוה.

ליטוש מדרגות על ידי מרכז הפוליש והניקיון מבטיח לכם תוצאות מרשימות במיוחד לאורך זמן. אנו מתקנים סדקים וחורים שנוצרו במדרגות לאורך השנים ואוטמים את האבן, השיש או המוזאיקה בפני לכלוך. בסיום העבודה מקבל הלקוח הסברים והמלצות כיצד לנקות נכון את המדרגות על מנת לשמור על המראה הנקי והיוקרתי לאורך זמן.

לפרטים נוספים, לייעוץ ולהזמנות צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם! 054-9118018

תוכן עניינים

להצעת מחיר השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

או התקשרו אלינו ישירות בטלפון:
דילוג לתוכן