מחירים נוחים   |   המלצות רבות   |   שירות ללא תחרות 

ליטוש מרצפות


ליטוש מרצפות מונע הוצאה של החלפת רצפות

ליטוש מרצפות נועד לחדש ולהבריק את המרצפות הישנות ולהשיב להן את המראה המרענן, המבריק והיוקרתי. ליטוש מרצפות מונע את הצורך להחליף את הרצפה בבית או בעסק, וכך נהנים מפתרון מתקדם, יעיל וחסכוני ללא צורך לעמוד בפני הוצאה כבדה הכרוכה בהחלפת הריצוף. חברת מרכז הפוליש והניקיון מציעה ניסיון עשיר בליטוש מרצפות, החברה מציעה שירות מתקדם בהתאמה לסוג המרצפות ומתחייבת לרמת גימור גבוהה, לעבודה איכותית ולתוצאות מרשימות ביותר.

מעוניינים לקבל הצעת מחיר לליטוש הרצפה? חייגו – 054-9118018תהליך ליטוש מרצפות

ליטוש מרצפות הינו תהליך הכולל לרוב חמישה שלבים עיקריים – הכנת המרצפות, מילוי חריצים, ליטוש הרצפה, הברקה ואיטום. צוות החברה מאבחן את סוג הריצוף ובהתאם לממצאים יציע ללקוח את סוג הליטוש הנכון והמתאים ביותר. בשלב הראשון מתחילים בשאיבת הלכלוך באופן יסודי כדי להכין את המשטח לליטוש, ומנקים היטב את הלכלוך והשומנים שהצטברו לאורך השנים בחריצים בין האריחים. בשלב השני ממלאים את החריצים בדבק מיוחד בגוון המתאים לגוון המרצפות. לאחר ייבוש הדבק, כשלוש שעות המתנה, מלטשים את הרצפה באמצעות מכונת פוליש מיוחדת עם יהלומי גריסה חזקים. את הליטוש מבצעים מספר פעמים על מנת ליצור משטח אחיד ונקי. בהתאם לסוג המרצפות, רמת הלכלוך ואי הסימטריות עוברים בהדרגה מיהלומי גריסה עבים לעדינים עד לקבלת תוצאה מרשימה ויפה.

גימור איכותי

בשלב האחרון של ליטוש מרצפות מבריקים את הרצפה בהתאם לדרישות הלקוח (מראה מבריק או מט) ומורחים שכבת סילר או חומרים אחרים כדי לשמר את גוון המרצפות ועל מנת לחזק את עמידותן בפני שריטות והיווצרות כתמים.


מעוניינים לחדש ולהבריק את המרצפות? התקשרו עכשיו ונשמח לייעץ ולהסביר לכם על תהליך ליטוש המרצפות ויתרונותיו הרבים.

054-9118018

תוכן עניינים

להצעת מחיר השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

או התקשרו אלינו ישירות בטלפון:
× מחפש הצעת מחיר מהירה?
דילוג לתוכן