מחירים נוחים   |   המלצות רבות   |   שירות ללא תחרות 

ניקוי ספות


ניקוי ספות מקצועי בבית הלקוח

הגיע הזמן לנקות גם את הספות! בשגרת הניקיון שלכם אתם מקפידים על ניקיון מעמיק וקפדני של חלקים שונים בבית, ודווקא הספות, בהן נעשה שימוש נרחב בכל יום לאורך כל יום בשנה, זוכות לתשומת לב מועטה. כעת, עם חברת ניקיון המרכז לפוליש והניקיון, מנקים את הספות בביתכם!

ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון 054-9118018 או להשאיר פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

למה צריך לנקות ספות?

כאשר מדובר בבית הפרטי שלכם, הספות הן אלמנט מרכזי בבית. בחדר הסלון משולבות מערכות הושבה, שעליהן אתם יושבים שעות רבות במהלך היום. בבתים עם ילדים קטנים, הרי שהספות סופגות גם לכלוך וכתמים שונים שנולדו לאחר אכילה על הספה בעת הצפייה בטלוויזיה. שירות ניקוי ספות הניתן על ידי חברת מרכז לפוליש וניקיון, הוא שירות מקיף ומלא המנטרל ריחות רעים, מעלים כתמים ובעיקר מחזיר לספה נראות של חיוניות.

ניקוי ספות

ניקוי ספות מנקים ללא פשרות

ניקוי ספות הוא ניקוי קפדני שללא ידע מתאים, פשוט לא ניתן לבצעו. על מנת לנקות את הספות שלכם על הצד הטוב ביותר, אנו עושים בדיקות מקדימות על מנת להבטיח תוצאות בלתי מתפשרות. ראשית, עלינו לאבחן במקצועיות את סוג בד הספה על מנת להתאים לה את חומר הניקוי המתאים ביותר. לאחר מכן, בהנחה ומדובר על ניקוי ספה מבד לדוגמא – אנו מחדירים אל הספה את חומרי הניקוי, ובשלב מתקדם יותר, מתחילים לקרצף עם החומרים המתאימים את הספה. לבסוף, אנו מייבשים את הספה ומעניקים לה מראה זוהר ומפנק בדיוק כמו שחלמתם.

אם הספה שלכם היא ספה מעור, יוענק לה טיפול מעמיק וייחודי. ניקוי הספות מעור נעשה באופן חיצוני, כשלבסוף מברישים את הספה עם חומרים המסייעים לשימור העור. גם לספת העור שלכם – מגיע להיות נקייה!

מעמידים את הספות במבחן הזמן

הספות בבית או במשרד הן ספות אשר נעשה בהן שימוש רב. הספות שרכשתם לפני כמה שנים, כבר לא נראות אותו הדבר. גם כשמדובר בספות מעור ובעיקר כשמדובר מספות בד, ניתן להבחין בגילן המתקדם. חברת מרכז הפוליש והניקיון מעניקה שירות של ניקוי ספות, שיחזיר להן את החיוניות ואת המראה הצעיר שלהן. עם תחזוק שוטף של ניקיון אחת לכמה חודשים, אתם יכולים להבטיח לעצמכם ספות שימשיכו לשרת אתכם הלאה, לא רק בנוחות אלא גם בנראות. אם אתם חושבים שאתם נהנים מהספות שלכם כעת, דמיינו לעצמכם איך תרגישו שהן יהיו נקיות.

בוחרים בטוב ביותר – בוחרים בחברת ניקיון מרכז לפוליש וניקיון

החברה שלנו בעלת ניסיון עשיר במלאכת ניקוי ספות. המשמעות היא שאנו יודעים להתאים את חומרי הניקוי לסוג הספה שלכם. בעת שנעשה שימוש לא נכון בחומר הניקוי בהתאם לסוג הספה, הרי שניתן להרוס אותה בקלות ומדובר על נזק בלתי הפיך. לרשותנו חומרי ניקוי מתקדמים ואיכותיים, צוות מקצועי ואמין שחי ונושם את עולם הניקיון, ציוד מתקדם ומשאלה אחת: להפוך גם אתכם ללקוחות מרוצים שלנו. כשהספות נקיות, הן גם בהרבה יותר נוחות.

תוכן עניינים

להצעת מחיר השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

או התקשרו אלינו ישירות בטלפון:
× מחפש הצעת מחיר מהירה?
דילוג לתוכן