מחירים נוחים   |   המלצות רבות   |   שירות ללא תחרות 

ניקיון שטיחים


שירותי ניקיון שטיחים המבטיח לכם שטיח מבריק ונקי

המון פעמים קל לדחות מאחר ומדובר על לכלוך שלא תמיד נראה על פני השטח. מה קורה בפועל? כמויות האבק מצטברות, גרגירי ניקיון שטיחיםלכלוך נערמים, וכך אתם חיים בסביבה שכזו שלא מטיבה עם בריאותכם. נכון, ניקוי שטיחים דורש מיומנות שאולי אין לכם ועל כן אתם דוחים את ניקיון השטיחים שלכם, אבל לחברת ניקיון מרכז הפוליש והניקיון יש את הכלים החיוניים ביותר להבטיח לכם שטיחים מבריקים ונקיים מכל גרגיר.

ניקוי שטיחים – תנו למומחים לעבוד

לא מעטים אלו השואבים את השטיח אחת לשבוע, ועבורם כאן הסתיים ניקיונו. חשוב להבין כי ניקיון שטיחים שלא מתבצע כהלכה, יכול להיות סכנה בריאותית של ממש. על השטיח דורכים עם נעליים, ועל כן מדובר על משטח שיכול להיות מדגרת חיידקים מסוכנת. הצעדים שעשיתם בכל העיר לאורך כל היום, לבסוף מגיעים אל שטח הבית שלכם, וכמו כן גם לשטיחים בחדר המגורים וחדרי השינה, כך שאתם מביאים אתכם לכלוך רב שצריך לסלק בניקיון מחמיר של שטיחים. חברת ניקיון מרכז הפוליש והניקיון רקחו נוסחה ייחודית לניקיון השטיח, מה שמבטיח לכם שטיחים נקיים בבית או במשרד.

לפרטים נוספים ליחצו כאן או חייגו – 054-9118018

מרכז הפוליש והניקיון תעניק טיפול מעמיק לשטיח שלכם

ניקיון שטיחים, כמו כל ניקיון אחר, עלול לקחת שעות רבות ומתישות עבור מי שאינו מומחה בניקיון. מרכז הפוליש והניקיון גאים בצוות מקצועי ומיומן העובד ביעילות רבה, וכך מעניק לכם את האפשרות להנות משטיחים נקיים במהירות האפשרית. אנו דואגים לנקות את השטיחים שלכם בבית או במשרד על הצד הטוב ביותר, ועל כן אנו מבצעים מספר שלבים בדרך לניקוי: החל מניעור מאסיבי שלו לטובת הוצאת הלכלוך והאבק, התאמה של חומר ניקוי ההולם את סוג השטיח, קרצוף ייסודי שלו, סחיטה מנוזלים מיותרים ולבסוף שאיבה. כל שטיח מקבל טיפול פרטני על פי סוגו. תנו לנו לבצע עבורכם את מלאכת הניקיון. ומה נשאר לכם? רק להנות!

שטיחים מקיר לקיר – גם להם מגיע ניקיון מעמיק

הניקיון המתבצע על ידי חברת ניקיון מרכז הפוליש והניקיון, תקף גם לשטיחים מקיר לקיר. לרוב שטיחים אלו משולבים במשרדים השונים, וגם אותם צריך לתחזק. גם אם מדובר בניקיון שוטף של השטיחים כחלק משגרת הניקיון, וגם אם בניקוי ממוקד של כתם שמתעקש שלא לרדת – אנחנו כאן לשרותכם.

למה לבחור בשירות של "מרכז הפוליש והניקיון"?

את הבריאות שלכם לא צריך להעמיד למבחן. בעת שתשהו בחדרי עבודה בהם ישנם שטיחים מלוכלכים, או כאלו הנמצאים בבית הפרטי שלכם, הרי שאתם גרים ביחד עם חיידקים רבים הנוכחים על השטיח. שאיבת אבק רק מנטרלת את האבק, אך ניקיון יסודי הוא מה שיבטיח לכם סביבה ראויה למחייה. חברת ניקיון מרכז הפוליש והניקיון מבצעים ניקיון שטיחים קפדני ומחמיר, הכולל ניקוי יבש ורטוב על מנת להבטיח תוצאות בלתי מתפשרות. הידע המקצועי שלנו ביחד עם הצוות המנצח, יתאימו את סוג הניקוי הספציפי לשטיחים בביתכם או במשרדכם.

תוכן עניינים

להצעת מחיר השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

או התקשרו אלינו ישירות בטלפון:
× מחפש הצעת מחיר מהירה?
דילוג לתוכן