מחירים נוחים   |   המלצות רבות   |   שירות ללא תחרות 

פוליש ווקס


פוליש ווקס מבריק רצפות באחריות !

פוליש ווקס נחשב לשיטה הוותיקה והטובה ביותר ליצירת אפקט הברקה לרצפות. בשיטה זו מורחים שכבת שעווה בהתאמה לסוג המרצפות לאחר קרצוף הרצפה והסרת כתמים קשים ושכבות לכלוך. פוליש ווקס מגן היטב על הרצפה ומעניק לה מראה יוקרתי, מרענן, חדש, זוהר ומבריק. חברת מרכז הפוליש והניקיון מתאימה את סוג החומרים והכלים המתאימים ביותר לרצפת הבית, העסק או המבנה. צוות העובדים המיומן שלנו מבצע את מלאכתו נאמנה ומחויב לסטנדרטים הגבוהים ביותר כדי להבטיח את שביעות רצונם המלאה של לקוחות החברה.

לפרטים והזמנות לחצו כאן או חייגו: 054-9118018מעוניינים לחדש את הרצפה בבית, בעסק או בבניין? אנו עומדים לשירותכם ונשמח לבצע עבורכם פוליש ווקס ברמה הגבוהה ביותר.

054-9118018


כדי ליהנות ממראה נקי, זוהר ומבריק של הרצפה כדאי להזמין פוליש ווקס מחברת מרכז הפוליש והניקיון. אם גם לכם נמאס מהכתמים ומהמראה המלוכלך של המרצפות, פוליש ווקס הוא הפתרון המושלם עבורכם. את הפוליש ניתן לבצע על מרבית סוגי המרצפות בבית, בחצר, במשרד ובכל מבנה אחר. תהליך הפוליש ווקס יחזיר למרצפות את המראה החדש והמבריק שלהם ואתם תיהנו מבית נוצץ וממראה יוקרתי ומרהיב לאורך זמן.

חשוב לבצע פוליש ווקס באמצעות מכונות ייעודיות ומתקדמות ויש להתאים את חומרי השעווה במדויק לסוג הרצפה. אנו מתחייבים לחומרים איכותיים בלבד ומבצעים פוליש ווקס לאחר ניקוי יעיל של הרצפה מכתמים והסרת שכבות הלכלוך. לאחר קרצוף המרצפות אנו מורחים את הרצפה בחומרים איכותיים החודרים לאריחים ומחדשים אותם ולאחר מכן מורחים שכבת נוספת המעניקה את המראה הנוצץ והמבריק.


תוכן עניינים

להצעת מחיר השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

או התקשרו אלינו ישירות בטלפון:
דילוג לתוכן