מחירים נוחים   |   המלצות רבות   |   שירות ללא תחרות 

פוליש לרצפה עם חברת מרכז הפוליש והניקיון

עם השנים מאבדת הרצפה את הברק הטבעי ולכלוכים וכתמים מצטברים עליה. הרצפה חשופה לפגעי שריטות בגלל הזזת רהיטים וסובלת מבלאי כתוצאה משימוש רב ומשחיקה. פוליש לרצפה נועד להסיר את הכתמים הקשים, להחליק את הרצפה ולהעניק לה ברק ומראה חדש, רענן ויפה לאורך זמן. נהוג לבצע פוליש אחת לתקופה, בהתאם לאופן השימוש ברצפה ולפי רמת הבלאי, כאשר במקומות בהם יש תנועה רבה של אנשים (קניון, מרכז שירות, חנויות וכו') תכיפות הפוליש גבוהה יותר. כדי ליהנות מתוצאות מרשימות ומפוליש מקצועי ואיכותי חשוב לפנות לחברת מרכז הפוליש והניקיון. החברה מתמחה בכל סוגי הפוליש וברשותה מכונות פוליש מתקדמות וחדשות.

לפרטים והזמנות ליחצו כאן או חייגו: 054-9118018מתי להזמין פוליש לרצפה?

מומלץ לעשות פוליש לרצפה אחת לכמה שנים כדי להחזיר לה את הברק והמראה הטבעי והרענן. חשוב לדעת כי עם הזמן מצטברים רצפה לאחר פוליש מקצועיכתמים על הרצפה וניתן לראות פגמים ברצפה כמו שריטות או אי סימטריה בגובה הריצוף. כאשר ניקיון רגיל של הרצפה אינו מספיק ואינו מעניק לרצפה מראה רענן ונקי הגיע הזמן לקרוא לחברת מרכז הפוליש והניקיון. החברה מציעה פוליש ווקס איכותי שגורם לרצפה להיראות נקייה ומבריקה, פוליש קריסטלי המעניק לרצפה מראה יוקרתי ואפקט של מראה מבריקה או פוליש אקרילי הכולל קרצוף ומריחת שכבת איטום להגנה על הרצפה מפני שריטות והצטברות כתמים. אנו מתחייבים לתוצאות מרשימות ולפוליש ברמה הגבוהה ביותר שיחזיר את הברק לרצפה ויגן עליה מפני שריטות וכתמים לאורך זמן.

פוליש לרצפה עם חברת מרכז הפוליש והניקיון

פוליש לרצפה שלכם עשוי להיראות לכם כמו מטלה חסרת טעם, משהו שאתם עושים רק כדי לגרום לה להיראות חדשה ומבריקה. עם זאת, ייתכן שאינכם מודעים למספר היתרונות הפחות מדוברים של פוליש רצפה. פוליש מקצועי יכול להשפיע באופן משמעותי על הבית והחיים שלכם, מהארכת חיי הריצוף ועד לשיפור איכות האוויר.

מה כולל פוליש לרצפה?

אתם יכולים להחיות ולהגן על הריצוף שלכם על ידי הזמנת פוליש לרצפה. עם המשטח אטום ומוגן מפני לחות, לכלוך ושריטות, זה יכול להאריך את חיי הירצוף ולגרום לו להיראות טובות יותר. יתר על כן, ניקוי הרצפה מסייע בהורדת הסיכון להחלקות ונפילות, וכתוצאה מכך מקום עבודה או הבית שלכם הופכים לבטוחים יותר לכולם.

היתרונות של פוליש לרצפות

ישנם כמה יתרונות בלתי צפויים לפוליש לרצפה:

  • ניתן להקטין את הסכנה מפני החלקות ונפילות. יש פחות סיכוי שמישהו יחליק וייפול על רצפה מלוטשת.
  • פוליש לרצפה מאריך את תוחלת החיים שלה. רצפה מלוטשת מחזיקה מעמד זמן רב יותר מכיוון שהיא פחות נוטה להישרט או להיפגע.
  • איכות האוויר משתפרת על ידי ליטוש רצפה. אבק וחלקיקים אחרים נלכדים ברצפה מלוטשת, מה שעוצר מהם להתפזר באוויר אותו אתם נושמים.
  • הריצוף שלכם ייראה בהיר יותר לאחר ליטוש הרצפה. רצפה מלוטשת נראית נקייה ובהירה יותר מכיוון שהיא מחזירה אור בצורה יעילה יותר מאשר משטח לא מלוטש.
  • רצפה מלוטשת מעניקה לבית משיכה ויזואלית מיידית ומראה על תחזוקה טובה של הבית.

תוכן עניינים

להצעת מחיר השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

או התקשרו אלינו ישירות בטלפון:
× מחפש הצעת מחיר מהירה?
דילוג לתוכן