מחירים נוחים   |   המלצות רבות   |   שירות ללא תחרות 

מהו ניקיון פוליש ולמי הוא מתאים?

אם המרצפות שבביתכם לא נראות טוב, אם יש בהן כתמים קשים שאינכם מצליחים להסיר באמצעות חומרי ניקוי ושיטות ניקוי שגרתיים ואם אתם בטוחים שבכדי להעניק לביתכם מראה טוב עם מרצפות נקיות אתם צריכים להחליף את המרצפות בחדשות, כדאי שתדעו כי לפני שאתם בוחרים בהחלפת מרצפות, כדאי שתבחרו בשירות פוליש וניקיון לרצפה אשר מבטיח פתרון יעיל מאוד לצורך הברקת הרצפות, הסרת כל כתם באשר הוא והענקת מראה מבריק.

מהו פוליש וניקיון לרצפה?

ניקיון פוליש הוא ניקיון המתבצע בשיטות שונות וזאת בהתאם לסוג הרצפה והאריחים הקיימים שכן, כל סוג דורש עבודה בשיטות פוליש וקרצוף שונות. ניתן למצוא את פוליש ווקס אשר מתאים לרצפה מסוג גרניט פורצלן, לרצפה קרמיקה לרצפת שיש ולעוד סוגים נוספים של אריחים. הפוליש המדובר הוא הפופולארי ביותר אך כמובן שחשוב מאוד להיוועץ עם חברה מקצועית ואמינה טרם בוחרים בו בכדי לוודא האם הוא אכן מתאים לכם. סוג נוסף של פוליש הוא פוליש קריסטל. מדובר על פוליש הקרוי גם הברקה קריסטלית והוא מתבצע על ידי החדרה של קריסטלים לתוך המרצפות ובאמצעות שימוש בסקוץ ברזל. פוליש זה למעשה מעניק לרצפה מראה נקי ומבריק במיוחד, אשר נשמר לאורך זמן בצורה הטובה ביותר וזאת כמובן בתנאי שהעבודה תתבצע על ידי שימוש בחומרי הפוליש האיכותיים ביותר. הפוליש המדובר מתאים לרצפות מאבן טבעית או לחידוש רצפה של שיש.
סוג פוליש נוסף הוא פוליש אשר מתאים לגרניט פורצלן. אריחים אלה אינם יכולים לספוג חומרים סטנדרטיים המשמשים לפוליש ועל כן הפוליש המדובר יתבצע באמצעות מכונה ייעודית וללא שימוש בחומרי הברקה מסוג כזה או אחר. התהליך יכלול קרצוף ושטיפה מקצועית באמצעות מכשיר שאיננו גורם לנזקים לריצוף ובד בבד מותיר אותו נקי ומבריק.

כיצד תבחרו חברה לביצוע פוליש?

לא משנה איזה סוג פוליש מתאים למרצפות הבית שלכם, הרי שבכדי להתאים את סוג הפוליש הנכון ובכדי לבצע את העבודה בצורה יעילה, מקצועית ואיכותית, יש לבחור בחברה אמינה, ממומלצת ומנוסה בתחום זה. יש לבדוק את כל הפרמטרים המדוברים היטב טרם בוחרים בחברה וזאת בכדי שהתוצאות יהיו לא פחות ממושלמות בסוף התהליך.

office

תוכן עניינים

להצעת מחיר השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

× מחפש הצעת מחיר מהירה?
דילוג לתוכן