מחירים נוחים   |   המלצות רבות   |   שירות ללא תחרות 

ניקוי ספות- הסוף לדאגות בנוגע להחלפת ספה

ספות מהוות רהיט חשוב מאוד בכל חדר סלון. הן משמשות בכדי לשבת עליהן בנוחות והן למעשה הופכות את חלל הסלון לנעים ונוח. יחד עם זאת, מכיוון שהן שימושיות מאוד ולא מעט אנשים יושבים עליהן במהלך היממה, הרי שהן יכולות לצבור כתמים, אבק ולכלוך שלא קל לנקות. אם שמתם לב שהספות שלכם לא נראות טוב ואתם תוהים האם כדאי לכם להחליף את הספות בחדשות, חשוב שתדעו כי טרם אתם מחליפים את הספות, הרי שכדאי לכם לנסות לנקות אותן בצורה איכותית ותואמת את סוג הספה.

כיצד מנקים כתמים מספות?

ניקוי ספות מקצועי לא פעם נדרש במקרה של כתמים קשים אשר בלתי אפשרי להסיר אותם עם מטלית. אמנם, במרבית המקרים הללו הספה לא תחזור להיות ממש כפי שהייתה בהתחלה, אך היא בהחלט תראה הרבה יותר טוב. חשוב לדעת כי יש שני סוגים של כתמים שבלתי אפשרי לנקות מהספה והם: כתם לכלוך וכתם אשר גורם לבד להשתנות. כאשר מדובר על כתם של אוכל או לכלוך, הרי שניתן ברוב המקרים להגיע לתוצאות טובות באמצעות ניקוי ספות מקצועי. אולם, כאשר מדובר על כתם שמשנה את הבד כגון: כתמי אקונומיקה או כתמים של לק שנשפך לתוך הבד, אולי ניקוי ספות יביא לתוצאות טובות, אך ייתכן שגם יהיה בלתי אפשרי להסיר את הכתמים והכל תלוי בסוג הבד של הספה, המקצועיות של אנשי המקצוע הנבחרים לצורך ניקוי הספות, החומרים שהם משתמשים בהם לניקוי ועוד.

כיצד מנקים ספות מבד ועור?

מעבר לסוגי הכתמים השונים אשר בהתאם אליהם ניתן להבין האם יש אפשרות לנקות את הספה או אין וכן, כמה מורכבת תהיה עבודת הניקוי, הרי שחשוב מאוד לדעת כי גם סוג הבד של הספה משפיע על התוצאות של הניקוי. ניקוי של ספות מבד רחיץ או סינטטי יהיה אפקטיבי יותר מניקוי של ספות מבד טבעי כגון: פשתן או כותנה. גם בניקוי ספות עור, חשוב מאוד לדעת כי לא כל בעלי המקצוע יסכימו לנקות אותן שכן, אם מדובר על ספות סדוקות או שחוקות, סביר להניח שהן אינן עשויות מעור אמיתי ופעולות ניקיון שונות יכולות להסב יותר נזק מתועלת. אם מדובר על ספה מעור אמיתי לרוב יהיה קל לנקות אותה באמצעות חומר ניקוי ייעודי ומטלית.

sofa

תוכן עניינים

להצעת מחיר השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

× מחפש הצעת מחיר מהירה?
דילוג לתוכן