מחירים נוחים   |   המלצות רבות   |   שירות ללא תחרות 

ניקוי שטיחים- כיצד זה מתבצע בצורה מקצועית

כמעט בכל בית ניתן למצוא לפחות שטיח אחד. השטיח מהווה אלמנט דקורטיבי מרשים, אשר תורם לרבות לעיצוב החלל, אך מעבר לכך הוא גם פונקציונאלי ומעניק לדיירי הבית את האפשרות לדרוך עליו בעונת החורף וכך להימנע מדריכה על הרצפה הקרה. כמובן שהוא יוצר אווירה חמימה, נעימה וביתית בכל חלל שבו הוא מצוי. יחד עם זאת, שטיחים צוברים לא פעם כתמים, לכלוך ואבק ועל כן, חשוב מאוד ללמוד כיצד לנקות את השטיחים בצורה יעילה ואיכותית וזאת בכדי להעניק להם את המראה הטוב ביותר.

כיצד מנקים שטיחים?

אחת לפרק זמן כלשהו, כדאי מאוד לנקות את השטיחים שבבית בצורה יסודית ומקצועית יותר. בעוד שמרבית הזמן ניתן להסתפק בשאיבת השטיח על ידי שואב אבק או טאטוא השטיח על ידי מטאטא מתאים, הרי שחשוב לדעת כי יש לכלוך וכתמים שבלתי ניתן להסיר באמצעות שיטות הניקוי הללו ולא פעם מצטברים בשטיח שערות, חול, קרדית האבק ועוד, שבלתי אפשרי לנקות. לכן, בכל מקרה שבו השטיח צבר כתמים או בכל מקרה שהוא דורש ניקיון יסודי יותר, חשוב מאוד לפנות לחברה מקצועית ואמינה העוסקת בתחום ניקוי שטיחים. חברה מעין זאת תדע כיצד להתאים את סוג הניקוי הרלוונטי לסוג השטיח שלכם. שטיחים סינטטיים לדוגמא מהווים שטיחים נפוצים ביותר כיום. הסיבים של השטיח המדובר עשויים מפוליאסטר או חומרים סינטטיים אחרים. השטיחים הללו תמיד יהי מיורים במכונה והם קלים יותר לניקוי. בכדי לנקות את השטיח המדובר יש להשתמש במכונת ניקוי מיוחדת, במים וסבון ייעודי לשטיח.

כיצד מנקים שטיחים מסוגים אחרים?

שטיחים אשר עשויים מסיבים טבעיים לרוב יהיו שטיחי משי, שטיחי צמר או שטיחי כותנה. השטיחים הללו מיוצרים בעבודת יד או מכונה והם נחשבים ליקרים באופן מהותי משטיחים אחרים. יש לנקות אותם בצורה עדינה על מנת שהם ישמרו על המראה הטוב שלהם וכן להשתמש בחומרי ניקוי ייעודיים ושיטות ניקוי מתאימות. אם יש לכם שטיח פרסי, גם במקרה הזה חשוב מאוד לנקות אותו בצורה עדינה וזאת בכדי לשמור על הסיבים שלו. לרוב מנקים את השטיחים הללו בטכניקת ניקוי יבש.

carpet

פרגנו לנו בשיתוף :)

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email
WhatsApp

תוכן עניינים

להצעת מחיר השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן