מחירים נוחים   |   המלצות רבות   |   שירות ללא תחרות 

שירותי פוליש וניקיון לבתי חולים

אם ביקרתם לאחרונה בבתי החולים לבטח שמתם לב שמדובר במבנה שחשוב שיהיה נקי, סטרילי, ושצוותי הניקיון עוברים בו ללא הרף וממשיכים לנקות בו בכל שעות היממה. בית החולים הוא מבנה מציל חיים, והצוות בו חייב להיות בריא, בטוח והיגייני. תרומה איכותית לשיפור איכות החיים גם במבני בית החולים הם שירותי פוליש וניקיון לבתי חולים המביאים לסטריליות גבוהה.

שירותי פוליש וניקיון לבתי חולים – כי הבריאות שלכם חשובה לנו

זיהומים וחיידקים מגיעים אל גוף האדם במגוון של דרכים וסיטואציות, והם מסכני חיים. על כן חשוב שבמקומות כמו מבנים של בתי חולים תהיה היגיינה ברמה גבוהה ושירותי ניקיון ופוליש במכשור מתאים וביסודיות מקצועית.

ישנם לא מעט מקומות מרכזיים שיכולים להפוך ולהיות 'בית חם' לחיידקים בבתי החולים, והמרכזיים שבהם:

  • ווילונות ומזרנים

סדינים, מזרים ווילונות הם מהמקומות היותר 'חמים' לחיידקים ומאפשרים להם גם להתרבות. סדינים המכובסים בהרתחה, אוורור המזרנים ואוורור ופתיחת הווילונות יאפשרו לחיידקים להבין שהם לא רצויים. גם החלפת הווילונות תסייע רבות.

  • רצפת החדרים, המסדרונות וחדרי הניתוח

חיידקים אומנם 'דוגרים' אך הם גם מתניידים ממקום זה למקום אחר ועל כן הרצפה בבתי החולים, בכל מקום בו, הם אתגר משמעותי של צוות הניקיון המבצע שירותי פוליש וניקיון לבתי חולים בשלל מתחמיו. כל המתהלכים בריצוף עלולים להפוך למפיצי חיידקים ומחלות, ועל כן, זו הסיבה שחשוב לקיים חיטוי וניקוי הרצפות מספר פעמים במהלך היממה.

  • חדר ההמתנה

אל חדרי ההמתנה מגיעים לא רק המטופלים או החולים, אלא גם הצוות. הריהוט במקום מהווה סיכון משמעותי להתגברות חיידקים או דגירת החיידקים. כלי כתיבה, עיתונים, מכונות קפה, מכונות שתיה קלה, ידיות הדלתות ועוד. ניקיון איכותי המשולב חיטוי מביא לאיכות גבוהה יותר של שהות במקום ושמירה על בריאות כל השוהים, בין אם הצוות, ובין אם המבקרים.

הקפדה על רמה גבוהה תביא לבריאות מיטבית

זה ידוע שאם אתם מגיעים אל בית החולים אתם למעשה מבקשים לשפר את הבריאות שלכם או לטפל במקרים חמורים או מקרי חירום. יחד עם זאת, אם הניקיון לא נעשה כראוי הוא עלול לפגום בבריאותכם ולסבך לא מעט מקרים וסיטואציות.

את הניקיון יש לבצע אך ורק על ידי אנשי מקצוע מוכשרים לכך ושעברו הכשרה פורמלית להפעלת המכשור והתאמת חומרי הניקוי. יש להקפיד על רמה גבוהה של ניקיון, תשומת לב לפרטים קטנים, הפעלת המכשור, חיטוי, פינוי הפסולת הרפואית בהתאם לתקנים ושמירה על סטריליות באלמנטים השונים בחדרי הניתוח.

מרכז הפוליש והניקיון היא מהחברות המובילות בישראל בתחום הניקיון לבתי חולים. חברת הפוליש והניקיון מציעה מעטפת ברמה גבוהה לניקיון, הפעלת מכשור מתאים וידע נרחב משולב צוות בעל ניסיון ברמה גבוהה. כי כאשר מדובר בבריאות שלכם, אסור להתפשר על המקצועיות.

 

hospital clean

תוכן עניינים

להצעת מחיר השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

× מחפש הצעת מחיר מהירה?
דילוג לתוכן