מחירים נוחים   |   המלצות רבות   |   שירות ללא תחרות 

שירותי פוליש וניקיון למשרדים

אם אתם מביטים על המרצפות במשרד שלכם ומרגישים שהן פשוט לא כמו פעם, אתם לא טועים. עם הזמן, כל מרצפת שתתקינו במשרד תישחק, תיראה שונה, עייפה ולפעמים צריך לבצע בה ניקיון למטרת תחזוקה יסודית. הניקיון הזה לא רק שומר עליה חיונית וחזקה, אלא גם מעניק למשרד שלכם מראה יוקרתי ונקי מלא אור. עוד פרטים על השירות במאמר שלפניכם.

שירותי פוליש וניקיון למשרדים – נעים להכיר

ניקיון פוליש בא לטפל במרצפות בהן כבר רואים ואף מרגישים כתמים עיקשים שכמעט ואי אפשר להסיר באמצעות חומרי ניקוי רגילים, או בשיטות הניקיון הרגילות. הניקיון מתקיים בשיטות מגוונות אך חייב להתאים לסוג הריצוף וסוג האריחים, בעיקר בשל שמירה על הריצוף ועל החיוניות שבו. אם לדוגמא במשרדכם מותקנת מרצפת גרניט פורצלן ישנה שיטת ניקיון אחרת. אם זוהי רצפת קרמיקה יש להשתמש בסוג מסוים של מכשור וחומרי ניקוי. פוליש הוא סוג ניקיון מאד מבוקש, אך בחירת אנשי המקצוע וההתאמה האישית כאן היא קריטית וחשוב שתעשו זאת נכון, ובהתאם לכל הפרמטרים הרלוונטיים.

מהו פוליש קריסטל ולמה הוא מתאים?

כאשר אתם שוכרים שירותי פוליש וניקיון למשרדים ההתאמה האישית היא מאד חשובה. אחד מסוגי הפוליש היותר מבוקשים הוא פוליש קריסטל, הקרוי גם הברקה קריסטלית. פוליש זה מתקיים על בסיס החדרת קריסטלים אל המרצפות באמצעות סקוצ' ברזל מיוחד. הפוליש מעניק לריצוף מראה מבריק ונקי, המראה הזה נשמר לזמן רב אך חשוב לשים לב שהשימוש הוא בחומרי פוליש ברמה גבוהה ואיכותיים. פוליש קריסטל מתאים יותר לריצוף העשוי מאבן טבעית, או לריצוף שעבר חידוש שיש.

אל תתפשרו על מקצועיות ברמה גבוהה

בחירת אנשי המקצוע עבור פוליש וניקיון למשרדים חייבת להיעשות באופן מדויק ומדוקדק וזאת על מנת שתדעו שאתם בידיים הטובות ביותר. בדקו את כל הפרמטרים בין אם הטכנולוגיים ובין אם המנהליים לצורך ביצוע המשימה. קבלו חוות דעת, המלצות וביקורות וודאו שהתוצאות אכן לשביעות רצונכם בסיום התהליך, וללא שום נזקים. בסיום ההתקשרות וודאו שאנשי המקצוע אכן בודקים את הריצוף, ומבצעים כל משימה הנכתבה בהסכם העבודה החתום. מרכז הפוליש והניקיון הינה חברה מהמובילות בתחומה בתחום הניקיון למשרדים ומציעה לכם מעטפת נרחבת מקיפה ומקצועית. במעטפת זו תקבלו ליטוש מרצפות, מדרגות, ליטוש משטחים, אריחים והכל במכשור החדשני ביותר. החברה מתחייבת לתוצאות ללא פשרות ולאיכות גבוהה, במחירים הוגנים ומתאימים. לחברה צוות בעל ניסיון מקצועי וידע בהפעלת מכשור חדשני ומתקדם, כי שביעות הרצון שלכם והתוצאות המושלמות הן החשובות ביותר.

 

 

office clean

פרגנו לנו בשיתוף :)

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email
WhatsApp

תוכן עניינים

להצעת מחיר השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן